Головна
УКР

ЖК «ПЕРСПЕКТИВА»

Житлова нерухомість

Мiсто:

Чернівці

Адреса:

Вулиця Рівненська 12Б

Район:

Шевченківський

Введення в експлуатацію:

2019

Метро:

-

Умови:

Розстрочка

ПРО КОМПЛЕКС

1

ЖК "Перспектива" був зданий в експлуатацію в 2019 році. Комплекс знаходиться у Шевченківському районі по вул. Рівненська 12Б. У ЖК побудовано: 5 корпусів, 3-х рівневий паркінг, дитячий майданчик, комерційні приміщення.

Документація

от 19763.23 грн. / м2

9

Поверхів

284

Квартир

5

Будинків

ГАЛЕРЕЯ

2

ПРО БУДІВНИЦТВО

3

Вигідні умови

Тільки для жителів комплексу "Перспектива" передбачено максимально вигідну розстрочку від забудовника. Компанія "РОДОЛІТ" постійно надає цікаві та привабливі акціі якими ви будете приємно вражені.

Власна інфраструктура

Всі необхідні послуги мешканці ЖК "Перспектива" зможуть отримати,не виходячи за територію комплексу, адже на перших поверхах будут приміщення під будь яку сферу діяльності. Магазини, аптеки, салони краси, банківські відділення, стоматологічний кабінет - все це можливо у ЖК "Перспектива".

Благоустрій

Грамотно спроектований життєвий простір створює кращі умови для відпочинку від шуму міста і щоденної метушні. На території комплексу передбаченний дитячий майданчик, зони для відпочинку і дозвілля.

Комфортні рішення

Будинки комплексу відповідають сучасним вимогам до житла і мають все необхідне для комфорту його мешканців. Презентабельні вестибюлі, вхід у будинки с двох сторін, 3-х рівневий паркінг - це лише маленькая частина всіх зручностей, які є в ЖК "Перспектива".

Безпека

Ви можете бути впевнені у власній безпеці і безпеці ваших дітей, адже комплекс має закриту територію, відеоспостереження на всій території комплексу.

Зручне розташування

ЖК "Перспектива" має ідеальну транспортну розв'язку, 10 хв до зупинки. Поруч із комплексом є все необхідне для комфортного життя: школа, дитячий садочок, готель-ресторан, магазин, аптека, ТЦ, банк, спортзал та багато іншого. Вас чекать прекрасні панорамні види на місто та його околиці.

Хочете отримати консультацію?

заповніть форму і наш менеджер допоможе Вам визначитися

© 2019 РодолітПолітика конфіденційності