+380991000770

Чернівці, вул.Рівненьска 12Б

ЖК «ЗЕЛЕНІ ПАГОРБИ»

Житлова нерухомість

Мiсто:

Чернівці

Адреса:

Провулок Смотрицький 14

Район:

Першотравневий

Введення в експлуатацію:

2021

Метро:

-

Умови:

Розстрочка

1

ЖК “Зелені пагорби” розташований в затишній частині Першотравневого району поруч з садовою зоною. Навколо будинку переважає малоповерхова забудова. Житловий комплекс має власну зону для проведення дозвілля (дитячий та спортивний майданчик), підземний паркінг для мешканців будинку. Квартири на останніх поверхах, дворівневі, мають свої тераси або балкони з прекрасними панорамними видами на місто та його околиці.У ЖК “Зелені пагорби” в продажу 1-2-3 кімнатні квартири, Верхні поверхи в 2-х рівнях. Забудовник надає можливість купити квартиру вартістю від 700$. Розтермінування надається на період будівництва об’єкту, до здачі його в експлуатацію, з поквартальною оплатою рівними частками. Квартири надаються з підведеними інженерними мережами та змонтованими вузлами обліку (вода, газ, електроенергія).

Документація

700$/м2

9

Поверхів

75

Квартир

2

Будинків

ГАЛЕРЕЯ

2

ПРО БУДІВНИЦТВО

3

Вигідні умови

Тільки для жителів комплексу "Зелені пагорби" передбачено максимально вигідну розстрочку від забудовника. Компанія "РОДОЛІТ" постійно надає цікаві та привабливі акціі якими ви будете приємно вражені.

Власна інфраструктура

Всі необхідні послуги мешканці ЖК "Зелені пагорби" зможуть отримати,не виходячи за територію комплексу, адже на перших поверхах будут приміщення під будь яку сферу діяльності. Магазини, аптеки, салони краси, банківські відділення, стоматологічний кабінет - все це можливо у ЖК "Зелені пагорби".

Благоустрій

Грамотно спроектований життєвий простір створює кращі умови для відпочинку від шуму міста і щоденної метушні. На території комплексу передбаченні дитячий і спортивний майданчик, зони для відпочинку і дозвілля.

Комфортні рішення

Будинки комплексу відповідають сучасним вимогам до житла і мають все необхідне для комфорту його мешканців. Презентабельні вестибюлі, зручні пандуси, підземний паркінг - це лише маленькая частина всіх зручностей, які є в ЖК "Зелені пагорби".

Безпека

Ви можете бути впевнені у власній безпеці і безпеці ваших дітей, адже комплекс матиме закриту територію, відеоспостереження на всій території комплексу.

Зручне розташування

ЖК "Зелені пагорби" має ідеальну транспортну розв'язку, автостанція в 5-10 хв. від комплексу, також поруч є дітячий садочок, школа, ринок, готель-ресторан, магазини, аптеки та ще багато об'єктів для комфортного життя. Прекрасна, чиста паркова зона навколо із малоповерховою забудовою.

Хочете отримати консультацію?

заповніть форму і наш менеджер допоможе Вам визначитися

    © 2019 РодолітПолітика конфеденційності